Rekrutacja

Rekrutacja

Ruszamy z kolejną rekrutacją! Chcesz rozpocząć przygodę z ITE w świecie azjatyckich inwestycji? Wpadnij do nas po teorię, praktykę i wyzwanie.

ITE skupia się na promowaniu kontaktów biznesowych z przedsiębiorcami obecnymi na wschodnich rynkach. Organizujemy szkolenia, spotkania ze specjalistami, konferencje. Piszemy artykuły, w których dzielimy się naszymi spostrzeżeniami – chcemy opowiedzieć innym coś więcej o Bliskim i Dalekim Wschodzie. Pomagamy studentom rozwinąć karierę w firmach działających na odległych rynkach.

Rozwijaj swoją pasję Orientem razem z Into The East!

Poszukujemy ludzi dzielących nasze zainteresowania – studentów i absolwentów, pełnych zapału do pracy i nowych pomysłów. Będziesz pomagał współtworzyć ambitne projekty, zdobywając przy tym cenną praktykę. Podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.

W Into The East stawiamy na najlepszych!

 

 

  • Jesteś studentem co najmniej II roku lub absolwentem uczelni wyższej?
  • Pragniesz intensywnie poszerzać swoje kompetencje i wiedzę?
  • Interesuje Cię jakiś szczególny obszar Bliskiego lub Dalekiego Wschodu?
  • Praca zespołowa i sprawne zarządzanie czasem nie sprawiają Ci problemu?
  • Masz w sobie pasję, zapał i chęć rozwoju?

Napisz do nas i stań się członkiem jednego z naszych zespołów:

  • Dział Prasowy – wesprzyj team pracujący nad coraz bogatszą bazą artykułów;
  • Dział Partnerów –  buduj sieć kontaktów ze specjalistami, naukowcami i firmami, które chętnie dzielą się z nami swoją wiedzą;
  • Dział Współpracy Międzynarodowej – nawiązuj relacje i rozwijaj współpracę z organizacjami i firmami działającymi na Bliskim i Dalekim Wschodzie.

W ITE otrzymujesz dostęp do licznych szkoleń poszerzających wiedzę i kompetencje związane z zarządzaniem projektami i aktywnością w NGO’s. Stań się częścią załogi pomagającej budować biznesowy dialog na styku obcych kultur.

 

Wypełnij FORMULARZ APLIKACYJNY

 

Jeśli poważnie zastanawiasz się nad współpracą z nami, już dziś możesz zapoznać się ze statutem Into The East dostępnym na stronie internetowej – ponadto warto obserwować nasze działania na facebookowym fanpejdżu – będziemy tam umieszczać najistotniejsze dla Ciebie informacje na bieżąco.