Zespół

Forum Biznesu Azjatyckiego – Bliski Wschód

Wiele zostało już powiedziane o Bliskim Wschodzie, o jego kulturze, językach, religiach czy konfliktach. Wiele powiedziano o terroryzmie, wojnach i bólu. Wiele powiedziano też o jego przepychu, o rajach zbudowanych na ropie naftowej. My chcemy zadać nieco inne pytania. Pytania o biznes…

Forum Biznesu Azjatyckiego – Bliski Wschód to inicjatywa Stowarzyszenia Into The East, stworzona pro publico bono, by gromadzić w jednym miejscu praktyków, teoretyków i adeptów różnych dziedzin nauk, pragnących rozwijać swoją karierę w pracy z azjatyckim biznesem.

Pierwsza, czerwcowa edycja Forum skupia się na Bliskim Wschodzie. W trakcie Forum przedstawionych zostanie od 8 do 12 prelekcji tematycznych w zakresie prawa, bankowości, energetyki, kultury biznesu czy marketingu Bliskiego Wschodu.

Na miejscu przygotowaliśmy strefę networkingową, w której każdy uczestnik będzie mieć szansę poznania podobnych do siebie pasjonatów bliskowschodniego biznesu.

Kiedy? – 13 czerwca 2018 roku

O której? – 10:00 – 18:00

Gdzie? – Sala Wystawowa Auditorium Maximum UJ przy ulicy Krupniczej 33.

Pełna agenda Forum:

Ponadto w trakcie przerw można będzie odwiedzić strefę consultingową, gdzie nasi członkowie i goście przygotują indywidualne konsultacje z zakresu komunikacji międzykulturowej oraz przede wszystkim, goście będą mieli możliwość spotkania się z przedstawicielami specjalistycznych organizacji i firm.

Darmowe bilety dostępne:

TUTAJ

 

Pytania prosimy kierować pod adres:

kontakt@intotheeast.pl

Wydarzenie na Facebooku

Regulamin Forum Biznesu Azjatyckiego – Bliski Wschód

Nie może was tam zabraknąć!