Budujemy przestrzeń dla wymiany biznesowego know-how pomiędzy przedsiębiorcami, ludźmi nauki i studentami.

 

Into The East tworzy unikatową platformę wymiany informacji między biznesem a światem nauki i potencjalnymi nowymi pracownikami. Co to znaczy?

Organizując konferencje podejmujące zagadnienia zakładania, prowadzenia i rozwijania biznesu na szeroko rozumianym Wschodzie gromadzimy w jednym miejscu i czasie ludzi, których wiedza i doświadczenie mogą stworzyć razem całkiem nowe projekty i idee.

Zapewniamy dostęp do przyszłych specjalistów związanych z tym regionem świata, którzy pracując z Tobą pomogą rozwinąć Twój biznes. Dzięki naszym projektom mentoringowym studenci i absolwenci mogą już dziś zdobyć cenną, praktyczną wiedzę, którą skutecznie wykorzystają w pracy z Tobą.

Nasza misja to rozwój, a zwłaszcza promowanie postępu gospodarczego, który dziś w coraz bardziej zglobalizowanym świecie staje naprzeciw problemom wynikającym z nieporozumienia przedstawicieli różnych kultur. Przyjdź i opowiedz nam i studentom, o swoim doświadczeniu. A jeśli czujesz potencjał do rozwoju swojej firmy na rynkach wschodnich – świadczymy również usługi consultingowe – nasi specjaliści chętnie podzielą się z Twoimi pracownikami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Napisz do nas na kontakt@intotheeast.pl a nasi członkowie przedstawią Ci szczegóły naszej oferty.