Przygotowujemy kompleksowe materiały o obyczajach biznesowych, trendach marketingowych i innowacyjnościach kultur Orientu.

Przygotowujemy kompleksowe materiały o obyczajach biznesowych, trendach marketingowych i orientalnym savoir-vivre. Dzielimy się na bieżąco nowinkami ze wschodnich rynków.

Nasz zespół przygotowuje dla czytelników kompleksowe materiały pokazujące najbardziej interesujące wycinki ze świata biznesu na styku kultur. Arabski savoir-vivre? Technologiczne cuda Dubaju? Zapoznaj się z naszymi materiałami.  

Dzięki naszym analizom i ekspertyzom dotyczącym inwestycji, marketingu oraz relacji polityczno-ekonomicznych wskazujemy trendy pojawiające się na rynkach wschodnich w kontekście obecności polskich inwestycji w tamtym regionie.

Jeśli jesteś specjalistą w dziedzinie kultur lub biznesu i masz ochotę podzielić się z nami swoim artykułem lub zaproponować nam temat do dalszej analizy – napisz do nas na kontakt@intotheeast.pl a członkowie naszego Biura Prasowego skontaktują się z Tobą.